هزینه ساخت غرفه نمایشگاه

 

 

هزینه ساخت غرفه نمایشگاه ، با توجه به نوع خدمات خود قیمت‌های متفاوتی برای غرفه سازی و طراحی غرفه به مشتریان اعلام می‌کنند.

 

هزینه ساخت غرفه
هزینه ساخت غرفه

قیمت غرفه سازی نمایشگاه معمولا با توجه به موارد زیر تعیین می‌شود:

 

طراحی

زمانی که تصمیم به غرفه سازی در نمایشگاه داشته باشید ابتدا مطابق با موقعیت غرفه نمایشگاهی ( پلان غرفه )، باید برای شما طراحی صورت گیرد.

این مورد نقش بسزایی در هزینه غرفه سازی دارد.شما با توجه به اهدافتان در نمایشگاه سفارشات خود را برای طراحی به طراح انتقال می دهید .

هرچه سفارشات شما دقیقتر و نزدیکتر به خواسته ها و اهداف شرکتتان در نمایشگاه باشد نتیجه بهتری خواهید گرفت.

طراح با توجه به نیازها و سفارشات شما غرفه را طراحی می کند.

می توان گفت هر چقدر طراحی حرفه ای تر و خاص تر داشته باشید، توجه بیشتری به خود جلب خواهید کرد و در عین حال هزینه های شما افزایش خواهد داشت.

 


طراحی غرفه نمایشگاه،طراحی صفر تا صد غرفه نمایشگاه


• متراژ

هر چه متراژ غرفه سازی بیشتر باشد، کار طراحی و مصالح مورد نیاز بیشتر خواهد شد. این موارد به نوبه خود، قیمت غرفه سازی نمایشگاه را افزایش و یا کاهش می‌دهند.

 

متریال

در یک غرفه نمایشگاهی متریال ها معمولا از انواع چوب و شیشه می باشد ولی گاهی متناسب با عنوان نمایشگاهی متریال های خاصی هم مانند سنگ، سرامیک و … استفاده می شود. محاسبه قیمت این آیتم ارتباط مستقیمی با طرح غرفه دارد.

 


هزینه ساخت غرفه نمایشگاه


کف غرفه نمایشگاهی

برای کف غرفه نمایشگاهی می توان از موکت، ام دی اف، پارکت، سنگ و سرامیک استفاده کرد که بر حسب مساحت غرفه محاسبه می گردد.

 

لایت باکس و لوگوها

در غرفه نمایشگاهی برای نمایش نام، لوگو، تصویر محصولات و پیام های بازاریابی مشارکت کننده از لایت باکس(بنر پشت نوری)، لوگو(استیکر،یونولیت استیکر،پلکسی و…. ) و بک لایت ها استفاده می گردد که بر حسب متر مربع محاسبه و قیمت آن مشخص می گردد.

 

گل آرایی

گل آرایی غرفه نمایشگاهی آیتمی است که اجرای آن ضروری نیست. معمولا استفاده از گل ارایی جذابیت خاصی به غرفه شما میدهد.

رنگ آمیزی

پس از ساخت و مونتاژ غرفه نمایشگاهی، نوبت به زیبا سازی سازه ها می رسد. در این بخش غالباً از رنگ سازمانی برای رنگ آمیزی استفاده می شود و در برخی موارد کاغذ دیواری به کمک غرفه سازان می آید.

میزان تجهیزات

با توجه به متراژ غرفه شما نیاز به تجهیزاتی دارین از قبیل : آبسردکن ، چای ساز ، میز و صندلی ، مبلمان ، ال سی دی ، جاکاتالوگی و … که هر چه تعداد و جنس این تجهیزات بیشتر و بهتر باشد به هزینه غرفه سازی شما می افزاید

مطالب دیگر...

ویدیو های غرفه سازی راسا

ادامه ویدئو »»»